Co si zahrát: Ředitelem věznice v Prison Architect

19. února 2018 v 16:34 | Jakub Šlampa |  Co si zahrát
Vybrali sme pro vás hru, kterou byste rozhodně měli vyzkoušet. Seznamte se se hrou Prison Architect.


Jako malí jsme měli každý své dětské sny o našem povolání snů. Mnozí chtěli být kosmonauti, policisté a někteří se viděli jako popeláři. O čem ale málo kdo sní je dostat se do vězení. Otázka ovšem je, o jaké straně mříží se zrovna bavíme, poněvadž trochu lákavější může být představa řízení vlastní věznice, kterou si od základu sami vybudujeme a ve které nastolujeme pouze naše pravidla. Řízení vlastního vězení si můžete vyzkoušet v Prison Architect.

Při budování vlastního vězení si musíte dát záležet na každém detailu. Stačí jediná chyba nebo špatně promyšlený krok a můžou nastat obrovské komplikace. Prison Architect sází na kreslenou komiksovou grafiku a obrovský smysl pro detail. Kromě kampaně se můžete pustit i do budování vlastního nápravného zařízení v takzvaném sandbox módu. A pokud byste přeci jen měli chuť si vyzkoušet opačnou stranu, hra nabízí i "escape" režim, ve kterém se ze své věznice musíte dostat pryč. Hra se může mimo jiné pochlubit i obsáhlým Steam Workshopem, ve kterém se dá taktéž najít spoustu vychytávek

Podaří se vám vězně udržet na uzdě a vytvořit nejlepší nápravné zařízení? Vyzkoušejte si hru Prison Architect, kterou vřele doporučujeme všem milovníkům strategických, budovatelských a manažérských her.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama