Recenze: Cibele - taky hledáte amanta?

19. února 2018 v 19:57 | Lukáš Prchal |  Recenze
Jó, jak se do onlajnovek volá ...To jsem se zase jednou do něčeho pustil. Pozadí v růžové, vlasy hlavní aktérky jakbysmet. A zhlédnutí se v herním a animé stylu už je tak nějak v duchu.
Každý nějakým způsobem začínáme svoje vztahy a máme svoje koníčky. A jistě nemálo z nás hráčů si svoje partnery či románky nacházelo prostřednictvím internetu, případně her. V současné době už i mladší generace hledá, a to mnohdy i svoje první zkušenosti. A slečna ze hry je právě tím případem.
Samotná hratelnost spočívá ze stalkování její plochy, prohlížení si konverzací s přáteli, kde se mimochodem dovíte o jednom jejím parťákovi, se kterým hraje jistou online hru. A to je druhá a hlavní část hry.

Ok, chápu, že nejde o tu podstatnou část celé hry, ale pobyt v online světě je zde vyloženě jako hrozně nudná vata. Pobíjení příšerek s amantem a čekání na 3x se zjevivšího bosse v tak příšerném znázornění je opravdu o nervy. V praxi jde beztak jen o ubíhající rozhovor s klučinou a automatické odpovídání na maily.
Dál se asi raději zastavím, abych neprozradil moc, i když věřím, že si spousta z vás dovede živě představit, o co zde asi tak půjde.


Nechápejte mě zle, ta myšlenka není nejhorší a člověk si někdy i zavzpomíná, jakým způsobem prožíval románky on. V praxi to však nepůsobí nijak dobře. Jde prostě o čtení pár střípků, prohlížení fotek a čekání, jak to nakonec dopadne, což je vyplněno nudnou vatou. Na druhou stranu - příliš času vám to nesebere.

Konečné hodnocení


Jde o prapodivný výlet do duše jedné dívenky, který působí neskutečně infantilně. Určitě jde o zajímavý nápad, ale v rámci hry to zrovna moc dobře nefunguje. A o moc víc, než kozy v podprdě hlavní aktérky, toho tady nenajdete.


Udělená známka
2/5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama